Scoreboard

Reported games for the week of
Friday, September 19 2014
  • Benavides

    0

    Santa Maria

    40

    AT
    09/19 - Final
  • Corpus Christi Carroll

    57

    McAllen

    27

    AT
    09/19 - Final
  • Edinburg Economedes

    27

    La Joya Juarez-Lincoln

    7

    AT
    09/19 - Final
  • Edinburg Vela

    42

    PSJA Memorial

    21

    AT
    09/19 - Final
  • La Grulla

    21

    Lytle

    34

    AT
    09/19 - Final
  • La Joya Palmview

    7

    Roma

    7

    AT
    09/19 - Final
  • La Villa

    6

    Santa Rosa

    14

    AT
    09/19 - Final
  • Laredo Alexander

    36

    Sharyland

    35

    AT
    09/19 - Final
  • Lyford

    46

    Mathis

    52

    AT
    09/19 - Final
  • McAllen Rowe

    16

    Laredo United

    65

    AT
    09/19 - Final
  • Mission

    0

    Edinburg

    2

    AT
    09/19 - Final
  • Pharr Oratory

    0

    Brownsville St. Joseph

    62

    AT
    09/19 - Final
  • Port Isabel

    39

    Valley View

    12

    AT
    09/19 - Final
  • Progreso

    10

    Hebbronville

    42

    AT
    09/19 - Final
  • PSJA North

    39

    Mission Veterans

    47

    AT
    09/19 - Final
  • Rio Grande City

    9

    Corpus Christi King

    49

    AT
    09/19 - Final
  • Sharyland Pioneer

    13

    La Feria

    28

    AT
    09/19 - Final
  • Weslaco

    29

    Harlingen

    30

    AT
    09/19 - Final

Week 4 Football Schedule

Week 4 Football Schedule

POSTED: Tuesday, September 22, 2009 - 4:30pm

UPDATED: Thursday, February 25, 2010 - 12:33pm

Thursday (7pm Games)

30-5A
Rio Grande City @ McAllen

31-5A
Harlingen @ Edinburg North

32-5A
Lopez vs Rivera

32-4A
Valley View @ Mission Veterans

FRIDAY GAMES (7:30)

30-5A
Donna @ Palmview
La Joya @ McAllen Memorial

31-5A
Economedes @ PSJA North
PSJA High @ Harlingen South
PSJA Memorial @ Edinburg

32-5A
Pace vs Porter
Weslaco @ Los Fresnos

32-4A
Juarez-Lincoln @ Roma
Mercedes @ Mission
Weslaco East @ Edcouch-Elsa

32-3A
Hidalgo @ Port Isabel
Lyford @ La Feria
Raymondville @ Progreso
Rio Hondo @ Zapata

32-A
Agua Dulce @ Santa Maria

TAPPS
St Joseph @ Antonian
St Michaels @ MMA

Non-District
La Villa @ San Diego
Nuevo Leon Tigres @ Santa Rosa

SATURDAY GAMES (7:00)

30-5A
Sharyland @ McAllen Rowe

32-5A
San Benito @ Hanna

Comments News Comments

Post new Comment